HUAWEI MATE 20 LITE SAPHIRE BLUE

  37,300L

Kodi i Produktit: CEL1002/BL

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelMATE 20 LITE SAPHIRE BLUE
Operating SystemAndroid 8.1 (Oreo); EMUI 8.2
ProcessorOcta-core (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) Hisilicon Kirin 710 (12 nm)
Ram4 GB
GraphicsMali-G51 MP4
Garanci12 Muaj
BrandHUAWEI
SpecifikimeHybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
DISPLAY6.3 inch LTPS IPS LCD
MEMORY64 GB
CAMERA20 MP + 2 MP / 24 MP + 2 MP
SensorFingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass
Bateria3750 mAh
Dimensione158.3 x 75.3 x 7.6 mm
Shko ne krye