HP PROBOOK 430 G4

  100,400L

Kodi i Produktit: ITD865

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelHP PROBOOK 430 G4 W10 PRO
ProcessorIntel® Core™ i5-7200U 2.50 GHz UPT TO 3.10 GHz
Ram8 GB DDR4
Hard Disk256 GB SSD M2
GraphicsIntel® HD Graphics 620
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY13.3" FULL HD
Shko ne krye