DOOGEE X30 BLACK

  8,700L

Kodi i Produktit: CEL706/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelDoogee X30
ProcessorQuad-Core 1.3GHZ
Ram2GB
Info2 SIM 3G
Garanci12 Muaj
BrandDOOGEE
DISPLAY 5.5 inch
MEMORY16 GB
CAMERA8 MP/5MP
Bateria3360mAh
Shko ne krye