DELL INSPIRON 3576 (MIDNIGHT BLUE),INTEL CORE I5, 8GB DDR4, 1TB HDD,

  84,300L

Kodi i Produktit: STK428

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL INSPIRON 3576
ProcessorINTEL CORE I5-8250U UP TO 3.40GHZ
Ram8GB 2400MHZ DDR4
Hard Disk1TB
Graphics Intel UHD 620
Garanci36 MUAJ
BrandDELL
DISPLAY15.6 INCH
Shko ne krye