DELL INSPIRON 3576, BLACK, INTEL CORE I3-7020U, RAM: 4GB 2400MHZ DDR4, 1TB HDD,DUAL BAND

  51,600L

Kodi i Produktit: STK429

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL INSPIRON 3576
ProcessorIntel i3-7020U, 2.3GHz
Ram4GB 2400MHZ DDR4
Hard Disk1 TB
GraphicsAMD Radeon 520 2 GB
Garanci36 MUAJ
BrandDELL
DISPLAY15.6"Full HD
Shko ne krye