DELL INSPIRON 3567 BLACK, INTEL CORE I3, RAM:4GB DDR4, 1TB HDD,INTEGRATED WIDESCREEN HD (720P)

  49,000L

Kodi i Produktit: STK430

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL INSPIRON 3567 BLACK
Processor Intel i3-6006U, 2.0GHz
Ram4GB DDR4
Hard Disk1TB
GraphicsIntel HD 520,AMD RADEON 2 GB
Garanci36 MUAJ
BrandDELL
DISPLAY15.6" HD
Shko ne krye