BLACKVIEW A20 BLUE

Oferta mbaron per:
  6,600L

Kodi i Produktit: CEL861/BL

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelBLACKVIEW A20 BLUE
Operating SystemAndroid 8.0 Oreo Go Edition
ProcessorMTK 1.3GHz Quad Core
Ram1GB
Graphics ARM Mali-400 MP2, 416 MHz, 2-Cores
Garanci12 Muaj
BrandBLACKVIEW
SpecifikimeDUAL SIM 3G
DISPLAY5.5" IPS LCD
MEMORY8GB
CAMERA5.0MP + 0.3MP /2.0 MP
SensorProximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light
Bateria3000mAh
Shko ne krye