APPLE IPHONE XR 64 GB SILVER

  99,900L

Kodi i Produktit: CEL973/S

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelIPHONE XR 64 GB SILVER
Operating SystemiOS 12, upgradable to iOS 12.1
ProcessorHexa-core (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest)
Ram3 GB
GraphicsApple GPU (4-core graphics)
InfoScratch-resistant glass
Garanci12 Muaj
PershkrimIP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins)
BrandAPPLE
SpecifikimeNano-SIM
DISPLAY6.1 inch IPS LCD
MEMORY64 GB
CAMERA12 MP / 8 MP
SensorFace ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Bateria2942 mAh
Dimensione150.9 x 75.7 x 8.3 mm
Shko ne krye