APPLE IPHONE X 64 GB SPACE GRAY

1,049.00 € 141,600 Leke
13€

Porosit tani: 068 401 5215


Kodi i Produktit: CEL640/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelAPPLE IPHONE X
ProcessorHexa-core A11
Ram3 GB
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeNANO SIM LTE
DISPLAY5.8" Super AMOLED
MEMORY64 GB
CAMERA12MP/7MP
Bateria2716mAh
Shko ne krye