APPLE IPHONE 8 PLUS 64GB SPACE GRAY

  87,600L

Kodi i Produktit: CEL621/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelIPHONE 8 PLUS 64GB
ProcessorHexa-core ,Apple A11
Ram3 GB
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeNANO SIM LTE
DISPLAY5.5" IPS LCD
MEMORY64 GB
CAMERA12MP/7MP
Bateria2675mAh
Shko ne krye