APPLE IPHONE 7 PLUS 32 GB BLACK

  80,100L

Kodi i Produktit: CEL435/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelIPHONE 7 PLUS
ProcessorQuad-core 2.23 GHz
Ram3 GB
Garanci12 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandAPPLE
SpecifikimeNANO SIM LTE
DISPLAY5.5" LED IPS LCD FULL HD
MEMORY32 GB
CAMERADual 12 MP & 7MP
Rezolucioni (pixel)1920 X 1080
BateriaLi-Ion 2900 mAh
Shko ne krye