APPLE IPHONE 7 PLUS 128GB RED

  93,300L

Kodi i Produktit: CEL427/RED

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelIPHONE 7 PLUS 128GB RED
ProcessorQuad-core 2.34 GHz
Ram3 GB
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeNANO SIM
DISPLAY5.5" LED IPS LCD
MEMORY128 GB
CAMERADual 12 MP/ 7MP
Bateria2900mAh
Shko ne krye