APPLE IPHONE 7 PLUS 128 GB SILVER

  93,300L

Kodi i Produktit: CEL427/S

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelAPPLE IPHONE 7 PLUS 128 GB SILVER
ProcessorQuad-core 2.34 GHz
Ram3 GB
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeNano-SIM 4G
DISPLAY5.5"1080x1920 pixels
MEMORY128 GB
CAMERA12MP/7MP
Bateria2900mAh
Shko ne krye