APPLE IPHONE 7 32GB GOLD

  65,800L

Kodi i Produktit: CEL428/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelAPPLE IPHONE 7
ProcessorQuad-core 2.34 GHz
Ram2GB
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeSIM LTE
DISPLAY4,7" IPS LCD
MEMORY32GB
CAMERA12MP/7MP
Bateria1960mAh
Shko ne krye