APPLE IPHONE 7 128GB BLACK

  78,100L

Kodi i Produktit: CEL426/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelAPPLE IPHONE 7
ProcessorQUAD-CORE
Ram2 GB
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeNANO-SIM
DISPLAY4.7 INCH
MEMORY128 GB
CAMERA12 MP & 7 MP
Bateria Li-Ion 1960 mAh
Shko ne krye