ACER PREDATOR HELIOS 300 PH317-51-559T

  142,800L

Kodi i Produktit: ITD906

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelACER PREDATOR HELIOS 300 PH317-51-559T
ProcessorIntel Core i5-7300HQ Processor 6M Cache, up to 3.50 GHz
Ram12 GB DDR4
Hard Disk1TB 240 GB SSD M2
GraphicsGTX 1050 TI-4GB
Garanci3 VJET
RezolucioniFULL HD
BrandACER
DISPLAY17.3 FULL HD
Rezolucioni (pixel)1920 X 1080
Shko ne krye