ACER PREDATOR HELIOS 300 PH317-51-559T

Oferta mbaron per:
  126,300L

Kodi i Produktit: ITD906

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelACER PREDATOR HELIOS 300 PH317-51-559T
ProcessorINTEL CORE I5-7300HQ
Ram8 GB
Hard Disk1TB
GraphicsGTX 1050 TI-4GB
Garanci3 VJET
BrandACER
DISPLAY17.3 FULL HD
Shko ne krye