ACER GAMING PREDATOR PH317-52-71WQ,INTEL CORE I7,16GB DDR4,1TB HDD,LI-ION 6000 MAH,FHD IPS.

  155,800L

Kodi i Produktit: STK431

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelACER GAMING PREDATOR PH317-52-71WQ
ProcessorINTEL CORE I7-8750H 2.2 GHZ,
Ram16GB DDR4 2400MHZ
Hard Disk 1TB
GraphicsNVIDIA GEFORCE GTX 1050TI 4GB
Garanci36 MUAJ
BrandACER
DISPLAY17.3 (1920 X 1080) FHD IPS
Shko ne krye