ACER F5-573G-57KM

  94,100L

Kodi i Produktit: ITD864

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelACER F5-573G-57KM
ProcessorIntel® Core™ i5-7200U 2.50GHz UP TO 3.10GHz
Ram8 GB DDR4
Hard Disk128GB SSD + 1 TB HDD
GraphicsGTX 950M-4 GB
Garanci36 MUAJ
BrandACER
DISPLAY15.6" FULL HD
Shko ne krye